Gdy żony nie ma w domu…

To właśnie się dzieje gdy żona wyjeżdża na podróż służbową na parę dni a Microsoft obniża ceny konsoli Xbox 360:
nie musisz ścielić łóżka, możesz jeść hot dogi na śniadanie zamiast owsianki, nie musisz przebierać się gdy wracasz z pracy, możesz pić piwo na kolacje zagryzając pizzą i grać do 2 nad ranem :] Nie no, oczywiście to na krótką metę się sprawdza, na dłuższa – lepiej jak jest żona (muszę tak napisać bo Kamila subskrybuje mojego bloga:))

Image_0097

Vote For Image
0 votes

Strobist 411: jako główne źródło światła użyłem AB800 i ogromnego, bardzo wydajnego 86-calowego PLM, dodatkowo doświetliłem obiekt – czyli mnie podwójnie zażelowaną na niemiesko 580EX II(symulując niby blask telewizora), i jako kicker użyłem najzwyklejszej 430EX II, wszystko na Pocket Wizardach. Setup shot poniżej:

Setup Shot

Vote For Image
0 votes

Setup Shot

Related posts:

Facebook comments:

September 29, 2009 - 1:59 AM

margol - Ale wymysliles z tymi niebieskimi wkladkami. tzn fajny efekt ( zawsze staralem sie go uniknac kiedy robilismy zdjecia na wyszynskiego i tv byl wlaczony :) ).

September 29, 2009 - 7:58 AM

bizior - No widzisz :) Bo jak robisz zdjecia rozneglizowanemu Pudzianowi to nie chcesz miec takiego niebieskiego odblasku, nie? Ale w moim przypadku o to mi wlasnie chodzilo :]

September 29, 2009 - 11:04 AM

Zona - ojejku jejku co to sie dzialo!!! dobrze ze wszystko zostalo posprzatane jak wrocilam:) i pisze sie w podroz sluzbowa a nie na podroz sluzbowa moj ty polonisto:)

November 29, 2013 - 7:01 AM
December 2, 2014 - 1:35 AM

Malvina Castrataro - Khmer Karaoke Superstars We was recommended this situate by our cousin. I am blurred whether this distinct column is compiled by him as thumbs down self else be aware of such thorough concerning my problem. You’re fantastic! Thanks! your write-up about Khmer Karaoke Stars Finest regards Agata Cassetta

June 22, 2015 - 2:33 AM

http://iacaiberry.info/ - I truly enjoy reading on this internet site , it has superb content . “Do what you fear, and the death of fear is certain.” by Anthony Robbins.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.

g e t   s o c i a l