Katrina

To chyba jeden z ostatnich weekendów w którym można było fotografować w plenerze, nie odmrażając przy tym modelek (no chyba że chcesz fotografować modelki z czerwonymi nosami w stylu reniferów św. Mikołaja). Pogoda jak to w Chicago do samego końca była niepewna, więc zaczęliśmy u kolegi w studio w downtown. Pare pierwszych ujęć miały być w stylu high-key, ale nie do końca nam to pasowało i zdecydowaliśmy się zrezygnować z lamp doświetlających tło. Dzięki temu (i outfitowi modelki) uzyskałem efekt retro:

870-IMG_0146

Vote For Image
0 votes

Chicago downtown na poniższych zdjęciach w tle, zmiana outfitu i źródła światła z beauty dish na małego softboxa:

870-IMG_0183

Vote For Image
0 votes

Podobnie tutaj – strobist info: mały softbox, zabicie światła zastanego i nieco dramatyczny efekt:

IMG_0179

Vote For Image
0 votes

Notka: Zmiana body na lepsze nie zawsze ułatwia pracę, szczególnie wtedy gdy liczba megapixeli zostaje prawie podwojona, a moc twojego komputera zostaje taka sama. Do tej pory mój MacBook dawał radę, ale teraz przetwarzanie tiffów to po prostu masakra – zupkę chińska między ładowaniem zdjęć mogę sobie zrobić:)eeeeEe, żartuję – aż tak źle nie jest, ale era nowego iMaca powoli się zbliża i wydaje się być nieunikniona…:D

Related posts:

Facebook comments:

November 16, 2009 - 7:09 AM

margol - i tak sie wlasnie usprawiedliwia kolejny nowy zakup sprzetu:p

November 16, 2009 - 9:45 AM

bizior - …mozna tak powiedziec, upgrade czegos jest przyczyna kolejnego upgrade, i tak sie odnajduje w blednym kole technologii i sprzetu :]

kiedy pokazesz zdjecia z rabania drzewa? :)

November 17, 2009 - 3:30 PM

margol - skad wiesz ze zdjecia z rabania drzewa? skad? moze jutro:)

November 29, 2013 - 6:58 AM
December 2, 2014 - 4:37 AM

Collette Vanostberg - I calculated to send you that vastly minute declaration thus as to articulate gratitude a lot on one occasion again a propos the brilliant values you’ve discussed here. It has been relatively really generous with you to contribute unreservedly what exactly a lot of those would have advertised on behalf of an electronic report to compose approximately notes representing their identifiable end, primarily at this moment that you might have tried it in the event you painstaking indispensable. The secrets in totaling acted to ensue a good mode to fully grasp further folks have parallel implore a lot in the vein of my personal be in possession of to figure absent a little further in deference of this prepare. I am positively here are thousands of further pleasant periods in the future used for those who check outdated your blog post.

April 10, 2015 - 6:57 AM

http://naturalanabolics.pl - Hello your web-site url: http://www.bizior.com/blog/2009/11/katrina/ appears to be redirecting to a completely different site when I click the home page link. You may want to have this looked at.

April 15, 2015 - 5:42 PM

http://naturalanabolics.net - Hi there! My partner and I frequently write guest articles for other web site owners to help increase publicity to our work, as well as provide terrific content to blog owners. It truly is a win win situation! If you happen to be interested feel free to e-mail me at: jsalfaf.asdfasfa@o2.pl so we may discuss further. Thanks!!

November 20, 2019 - 7:58 AM

Salon fryzjerski - Szukam fotografa, który wykona zdjęcia portretowe na stronę internetową salonu fryzjerskiego. Jaki jest czas oczekiwania na termin sesji?

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.

g e t   s o c i a l