Zosia ’09

Święta, święta i po świętach. Zdjęć co niemiara, ale po kolei: te świąteczne pewnie wrzucę na koniec, a tymczasem zdjęcia dzieci. Przez te półtora roku niebytu w Polsce obrodziło dziećmi, i w rodzinach, i wśród znajomych. Nie wszystkie udało się sfotografować, ale przecież będą jeszcze następne okazje.

Zaczynamy od Zośki – mojej chrześnicy. Zosia jeszcze do końca nie bryka, wiec odwieczny problem z ostrością praktycznie nie istniał – ale skromnie myślę, że mój, ehkm, warsztat i umiejętności się poprawiły i już umiem fotografować dzieci. Co do światła – banalne, jeden softbox 24″-calowy Lastolite, na statywie aktywowanym głosem – czyli Kamila. Jedyne zastrzeżenie do Zośki, to to, że podczas naszego długiego – bo 5-dniowego – pobytu nie dala mi się wziąć na ręce – bo się bała podobno, a czego tu się bać?:)Mam nadzieje że może następnym razem… :]

Vote For Image
1 vote

Vote For Image
0 votes

Vote For Image
0 votes

Vote For Image
0 votes

Vote For Image
0 votes

Vote For Image
0 votes

Vote For Image
0 votes

Vote For Image
0 votes

Vote For Image
0 votes

Vote For Image
0 votes

W kolejce jako następne: dwie Hanny, Karolina i reszta zdjęć ze świąt…

Related posts:

Facebook comments:

January 8, 2010 - 12:12 AM

Mama - Ślicznie! Widac wklad Kamilki – teraz jak juz wiem ile to wysilku kosztuje to co tam pstrykanie – utrzymac softbox przez pol godziny i jeszcze nic nie widziec – to jest sztuka!
Na ostatnim zdjęciu Zocha ma juz wnerwa, co wujo? :) No i czemu sie nigdzie nie usmiecha? Zebow nie moge policzyc, hehe.
Czekamy na reszte panienek, bo oglądać takie fotki to czysta przyjemnosc. Buziaki Dzieciaki!

January 9, 2010 - 4:30 AM

margol - Nasze fav to 3,6,8,11. Na ostatnim to ta minka od wachania kwiatkow co? :D Pzdr.

January 11, 2010 - 7:41 PM

bizior - @Mama: sie nie usmiecha Zocha, bo nie kazde dziecko sie potrafi usmiechnac jak twoja Hanka, na zawolanie :) a na ostatnim zdjeciu to juz Zosce sie nic nie chce, nawet kwiatkow wachac – @margol

January 13, 2010 - 6:36 AM

margol - ania:aj chyba z tą ostrością to nie do końca na zdjęciu nr 6, no i bookeh piękny, choć można by urozmaicić tło..

January 13, 2010 - 6:39 AM

margol - pardon, chodziło o zdjęcie nr 4:D

January 13, 2010 - 8:20 AM

bizior - @ania: zdjecie 4 jest ostre, tylko nie tam gdzie trzeba :) Co do tla, to ciezko by bylo je urozmaicic jeszcze bardziej, mysle ze by odciagalo to tez uwage od glownego obiektu – czytaj Zoski :) Dzieki za feedback!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.

g e t   s o c i a l