Error

Wczoraj korzystając z gościnności jednego z zaprzyjaźnionych fotografów udało nam się zorganizować małe spotkanie, nic poważnego, główny powód żeby się spotkać w nowym roku i pogadać. Modelowała nam R’ia, fotograf/modelka, bo jak to często bywa ustawione modelki się nie zjawiły.

Skąd wiec error w poście? Ano stad, ze nie mam żadnego zdjęcia z wczoraj :/ Nie żebym zrobiłbym ich tysiące, ale myślę ze dobre 3-4 bym wybrał :)  Moja karta pamięci po podłączeniu do Mac’a po prostu nie miała nic w katalogu 100EOS5D… a jeszcze wczoraj na aparacie przeglądałem zdjęcia :(  Dziwne na maxa, bo niby to nie wirus, a i odzyskać plików tez nie mogę (in progress – ale czarno to widzę). Dobrze ze przynajmniej gdy kręciłem filmy to przemieniłem karty pamięci, wiec tym się przynajmniej mogę podzielić.

No nic, uciekam, bo dziś przecież Big Bowl XLIV, trzeba przyszykować świnie w kocach i inne zakąski… hehe – więcej o tym już niedługo :]

aaa i wideo:

Related posts:

Facebook comments:

December 2, 2014 - 2:53 AM

Marita Guittennez - Wow! I’m amazed on how vast the parm fried chicken looks. It looks like frequent fried chicken better than the carbquik chicken in statement. I have both? so I’ll give both a try. Thanks!

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.

g e t   s o c i a l