Natalia {sneak peek}

Dopiero dziś poczułem wiosnę, pomimo tego że według kalendarza jest już od paru dobrych dni. Nie ma nic lepszego, niż świeże wiosenne powietrze i spacer który napawa optymizmem na nowy “sezon”, a będzie się działo, ho ho ho! Już się dzieje, weekend był naprawdę pracowity, w sobotę pomagałem koledze fotografowi w warsztatach, niedziela – sesja z Natalią, której próbkę możecie zobaczyć poniżej, a w poniedziałek warsztaty PPA.

Vote For Image
0 votes

Już niedługo więcej Natalii i więcej o warsztacie i świetle.

Notka: Zmiana drużyn. Nie, nie, nie zmieniam preferencji seksualnych (nie żeby było w tym nic złego), ani nie wymieniam sprzętu na ten spod znaku Nikon (nie żeby było coś w tym złego) – przynajmniej nie teraz. Po prostu zacznę pisać w języku angielskim. Google analytics sugeruje pisanie bloga w języku angielskim, bo sporo ponad 50% odwiedzin pochodzi z USA. Nie jest to notka na prima aprilis:)

Note: I’m changing teams. No, no, I’m not changing my sexual preferences (not that there is anything wrong with that:)), or I’m switching to Nikon (not that there is anything wrong with that:)), at least not yet. I’ll just write my blog in English. Google analytics is advising to do so, since more than 50% of my visits come from USA. Oooh, this is not fools day note:)

Related posts:

Facebook comments:

April 1, 2010 - 9:25 AM

margol - A strobist info dzie?! :D

December 2, 2014 - 12:11 AM

Antonio Schutjer - Terrific facts cheers for transmitting ended it. In actuality in all of the articles of this journal near is impressive to hear.

Your email is never published or shared. Required fields are marked *

*

*

There was an error submitting your comment. Please try again.

g e t   s o c i a l